BTC $58 865.00 ▼ 0.98% ETH $1 570.74 ▼ 0.01% USDT $0.9984 ▲ 0.01% BNB $548.40 ▼ 0.25% USDC $0.9996 ▼ 0.02% XRP $1.0420 ▼ 0.18% SOL $73.5900 ▲ 0.64% TRX $0.3166 ▼ 1.56% FIGR_HELOC $1.0450 ▲ 2.33% HYPE $65.7900 ▲ 3.24% BTC $58 865.00 ▼ 0.98% ETH $1 570.74 ▼ 0.01% USDT $0.9984 ▲ 0.01% BNB $548.40 ▼ 0.25% USDC $0.9996 ▼ 0.02% XRP $1.0420 ▼ 0.18% SOL $73.5900 ▲ 0.64% TRX $0.3166 ▼ 1.56% FIGR_HELOC $1.0450 ▲ 2.33% HYPE $65.7900 ▲ 3.24%
[rucmc]
ГалоўнаяКрыптавалютыHypurr Fun

Hypurr Fun

HFUN ⭐ Rank #808
$19.7400 ▲ 100.67% 24г ▲ 97.66%
≈ 1 530.85 ₽  ·  ≈ 17.2918 €  ·  ≈ 9 575 ₸

Графік цаны HFUN/USD

Пра Hypurr Fun

Hypurr Fun (HFUN) — криптавалюта, якая займае 808-е месца ў рэйтынгу па капіталізацыі. Бягучая цана Hypurr Fun складае $19.7400 (≈ 1 530.85 ₽). За апошнія 24 гадзіны курс вырас на 100.67%, аб'ём гандлю дасягнуў $2.14M. Рынкавая капіталізацыя — $19.66M.

У абарачэнні знаходзіцца 995 852 HFUN з максімальных 1.00M HFUN — гэта 99.6% ад усіх манет.

Гістарычны максімум цаны Hypurr Fun склаў $300.19 (17.12.2024). Ад гэтага значэння бягучы курс адрозніваецца на -93.4%. Мінімальная цана была зафіксавана на ўзроўні $6.5200 (14.06.2024).

Часта задаваныя пытанні

Колькі каштуе 1 Hypurr Fun? +
Бягучая цана 1 Hypurr Fun (HFUN) складае $19.7400 (≈ 1 530.85 ₽).
Колькі HFUN у абарачэнні? +
У абарачэнні знаходзіцца 995 852 HFUN.
Дзе купіць Hypurr Fun? +
Купіць Hypurr Fun можна на буйных криптавалютных біржах. Спіс пляцовак з парамі HFUN і аб'ёмамі гандлю прыведзены ў раздзеле «Дзе гандлюецца» на гэтай старонцы.
Якая максімальная цана Hypurr Fun? +
Гістарычны максімум Hypurr Fun склаў $300.19 (17.12.2024).

Дзе гандлюецца HFUN

#БіржаПараЦанаАб'ём 24гДоля
1
Binance
HFUN/USDT $19.7400 $0 0% Перайсці ↗
Усе гандлёвыя пары →
Дысклеймер. Інфармацыя на старонцы прадастаўлена ў даведачных мэтах і не з'яўляецца індывідуальнай інвестыцыйнай рэкамендацыяй. Любыя аперацыі з крыптавалютамі спалучаны з рызыкай. Даныя абноўлены: 30.06.2026, 17:00.
Крыптавалюты Біржы Каляндар Канвертар Кашалькі Блог Wiki